Studia podyplomowe - Krakowska Szkoła Biznesu UEK | Krakow School of Business
Back

Oferta studiów podyplomowych

Oferta

NOWOŚCI

3250 zł/sem.

Personel
i komunikacja
w firmie

Lista pozostałych kierunków studiów

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe w KSB UEK?

Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego proponuje ponad 90 kierunków studiów podyplomowych oraz dwuletnie programy MBA. Dlaczego oferta jest tak bogata? Ponieważ studia podyplomowe w KSB UEK dają możliwość dopasowania kierunku, który jest odpowiedzią na potrzeby konkretnego studenta.

Wybierając studia podyplomowe w KSB UEK zyskasz:

> aktualną wiedzę, którą wykorzystasz już kolejnego dnia w pracy,
> rozwój kompetencji miękkich,
>
wartościowy networking.

Studia podyplomowe KSB UEK to gwarancja najwyższej jakości kształcenia. Kadrę dydaktyczną stanowią uznani międzynarodowi specjaliści – zarówno naukowcy, jak i praktycy biznesu. Warto zwrócić uwagę na studia MBA, które zajmują wysokie pozycje w rankingach oraz są doceniane przez absolwentów. Dzięki nim nauczysz się współpracować w wielokulturowym środowisku, zdobędziesz wiedzę i umiejętności niezbędne na stanowisku kierowniczym.

KSB UEK uważnie wsłuchuje się w potrzeby rynku. Celem skrupulatnie przygotowanych programów studiów podyplomowych, jest rozwój potencjału pracowników, tak aby stali się specjalistami w swojej branży. Wybierając jeden z topowych kierunków studiów, zwiększasz swoją szansę na dynamiczny rozwój kariery oraz lepsze wynagrodzenie! Studia podyplomowe są inwestycją, która się zwraca i przynosi korzyści nie tylko pracownikowi, ale także zatrudniającej go firmie.

Studia podyplomowe w Krakowie to także szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych. Krakowska Szkoła Biznesu pomaga swoim absolwentom podtrzymywać cenne relacje biznesowe, dzięki działalności Klubu Absolwentów KSB UEK oraz Klubu KSB Alumni MBA. Szkoła każdego roku organizuje także Kongres MBA. Udział w tym wydarzeniu pozwala zorientować się w aktualnych trendach gospodarczych oraz wzmocnić networking.

Kraków to wielokulturowa, dynamicznie rozwijająca się i otwarta na nowych mieszkańców metropolia. W tym mieście masz szanse znaleźć atrakcyjną oraz satysfakcjonującą pracę. Studia podyplomowe w Krakowie są okazją do poznania pracowników z wielu branż, dzięki którym poszerzysz swoje horyzonty i spojrzysz na czekające Cię wyzwania z nowej perspektywy.

Praca po studiach podyplomowych

Studia podyplomowe służą pogłębianiu wiedzy z danej dziedziny. Podniesienie kwalifikacji z konkretnego obszaru jak np. Zarządzanie przedsiębiorstwem czy Zarządzanie zespołem może być związane z aspirowaniem na wyższe stanowisko, chęcią otrzymania awansu. To inwestycja w siebie, sposób, by zostać ekspertem w określonej branży. Chęć kształcenia może być także podyktowana potrzebą zmiany pracy. Wyuczony zawód nie zawsze jest perspektywiczny, przekwalifikowanie się otwiera możliwości znalezienia nowego zajęcia. W ofercie edukacyjnej KSB UEK znajdziesz kierunki, które odpowiadają aktualnym trendom zatrudnienia – należą do nich m.in. Kadry i Płace lub Analityk biznesowy . Podyplomowe studia pomagają w poszerzaniu wiedzy, są receptą na zawodową stagnację.

Do kogo kierowana jest oferta studiów podyplomowych?

Osoby, które zechcą podjąć studia podyplomowe w Krakowie, muszą posiadać dyplom uczelni wyższej – mieć ukończone studia licencjackie, inżynierskie lub magisterskie. Zajęcia odbywają się zazwyczaj co dwa tygodnie w weekendy, więc mogą z nich skorzystać również osoby, które pracują w tygodniu. Edukację można rozpocząć w semestrze letnim w marcu lub w semestrze zimowym – od października. Studia podyplomowe na większości kierunków trwają dwa semestry. Oferta Krakowskiej Szkoły Biznesu kierowana jest do osób, które pragną realizować program będący połączeniem najlepszych biznesowych praktyk, nowoczesnych teorii naukowych i doświadczeń ekspertów z danego sektora w oparciu o zagraniczne standardy. Studia podyplomowe wybierają osoby, które mają jasno sprecyzowaną ścieżkę zawodową, a także te , które chcą zdobyć kwalifikacje, by poszerzyć swoje kompetencje i zwiększyć możliwości na rynku pracy.

Zalety studiów podyplomowych

Chcąc zobrazować, co to studia podyplomowe, warto wspomnieć, że ta forma kształcenia wyposaża słuchacza w ściśle ukierunkowaną wiedzę praktyczną. Wiadomości przekazywane są w skondensowanej formie przez ekspertów, osoby, które są praktykami z danej branży, mają doświadczenie w omawianych obszarach. Niektóre przedmioty prowadzone są przez menedżerów czy dyrektorów, którzy od lat są aktywni w świecie biznesu. Wśród zalet studiów podyplomowych wymienia się to, że zazwyczaj można zapisywać się na wybrane kierunki bez względu na rodzaj wcześniej ukończonych studiów. To szansa na rozwój i samodoskonalenie w wybranej dziedzinie. Pracodawcy zwracają uwagę na ambitne osoby, które podnoszą swoje kwalifikacje przez studia podyplomowe.

MBA – Menedżerskie studia podyplomowe

Studia Podyplomowe w Krakowie poza wieloma rozmaitymi kierunkami kształcenia dla słuchaczy, to także trzy programy MBA dla menedżerów: EMBA, IMBA, CMBA. Prowadzone są w języku angielskim i przeznaczone dla osób z kadry kierowniczej z różnym doświadczeniem zawodowym. Ta forma kształcenia kładzie duży nacisk na praktyczne wykształcenie. Przeznaczona jest dla osób odznaczających się doświadczeniem biznesowym. Dyplom MBA może być furtką do kariery międzynarodowej, a także szansą nawiązania nowych kontaktów i sposobem na wyróżnienie swojego CV podczas rekrtutacji.

Skip to content